PURECO Environment SRL

Bucharest, 13 Constantin Radulescu Motru Str., Ap. 44
Tel: +40 21 330 02 36
Fax: +40 21 330 02 36
office@pureco.ro
pentru o natura mai curata,
bine mediul de resurse şi, astfel, economică durabilă...

Contacte



Marcel Luncan
Administrator
Mobil:   
Email:marcel.luncan@pureco.ro


Marcel Rus
Director Regional si Productie
Mobil:   +40 72 592 29 44
Email:marcel.rus@pureco.ro


Ovidiu Pop
Inginer Vanzari
Mobil:   +40 730 10 86 58
Email:pop.ovidiu@pureco.ro


Mihail Balasescu
Director General
Mobil:   +40 736 626 744
Email:mihail.balasescu@pureco.ro


Andra Simion
Director Regional si Marketing
Mobil:   +40 730 10 86 57
Email:andra.simion@pureco.ro


Andrei Motoi
Reprezentant Vanzari
Mobil:   +40 724 067 228
Email:andrei.motoi@pureco.ro


Victor Ionescu
Suport Vanzari
Mobil:   +40 787 70 15 33
Email:victor.ionescu@pureco.ro


Alexandru Mitrache
Product Manager
Mobil:   +40 739 88 70 00
Email:alexandru.mitrache@pureco.ro
Angajamentul faţă de responsabilitatea faţă de mediu, solide cunoştinţe teoretice şi practice, personalizate, soluţii eficiente, economice.